Поєднання сучасних технологій, планування і грамотний супровід дозволили створити унікальний комплекс не тільки за мірками України, а й в усьому світі. В результаті ресурсна база НВО "АВІА" поповнилася об'єктом повного циклу для навчання молодих професіоналів "льотної справи" і вдосконалення кваліфікації дослідної гвардії.
"ІТ-Інтегратор" взяв участь у масштабному інноваційному проекті для вітчизняного оборонного комплексу. Компанія виступила підрядником створення унікального віртуального центру для тренування пілотів вертольотів, запущеного НВО "АВІА" в лютому цього року. "ІТ-Інтегратор" супроводжував питання технічного оснащення комплексу. Його ядром став тренажер-вертоліт, для управління яким необхідно було організувати диспетчерську для інструктора.
За проектом диспетчерський пункт оснастили шістьма моніторами, які в зв'язці з передвстановленим ПО формують відео стіну. Пункт повинен вирішувати задачу моделювання позаштатних сценаріїв при польотах, наприклад: відмова двигуна, механічне пошкодження вертольота або складні погодні умови. Для організації роботи тренажера було запропоновано використовувати високопродуктивні ПК українського виробництва PrimePC (серія Pro). Графічні станції, виконані на базі серії Pro, призначені для промислового використання і відрізняються своєю масштабністю, продуктивністю і високою стійкістю до відмов.
Завдяки тренуванням в центрі, пілоти можуть в максимально наближеній до реальності обстановці опрацювати всі аспекти польотів.
Тренуватися в центрі зможуть пілоти і екіпажі вертольотів Мі-8МТВ, Мі-17В5, Мі-171Ш, Мі-24.
Історія успіху (версія для друку)
Фахівці "ІТ-Інтегратор" в рамках проекту займалися установкою активного і пасивного мережевого обладнання, створенням навчальних класів, оснащених графічними станціями, постачанням систем гарантованого електроживлення та візуалізації. При реалізації проекту вони приділили особливу увагу сумісності окремих систем між собою, безпеці, відмовостійкості і безперебійності роботи обладнання.
Максим Жданов, генеральний директор "ІТ-Інтегратор":
"Поєднання сучасних технологій, планування і грамотний супровід дозволили створити унікальний не тільки для України, але і для світу об'єкт. Центр дозволить навчати молодих професіоналів "льотної справи" і вдосконалювати кваліфікацію дослідної гвардії повітряних сил і армійської авіації Збройних сил України. Ми дуже горді тим, що можемо внести свій посильний внесок у справу підвищення обороноздатності країни ".