Надія Омельченко на міжнародній онлайн-конференції BMDA Pre-Conference

28
травня
2021

Ділимося із міжнародним бізнесовим товариством своїм досвідом роботи в умовах “нової нормальності”.

Балтійська Асоціація розвитку менеджменту (BMDA) разом з Бізнес-школа МІМ вдруге провели спільну міжнародну онлайн-конференцію BMDA Pre-Conference, яка зібрала учасників із більш ніж 20 країн. 

Разом з учасниками конференції спікери шукали відповідь на питання "Чи дійсно світ страждає на вигорання? Проблеми, можливості та уроки пандемії COVID". Віцепрезидентка "ІТ-Інтегратор" та викладачка Бізнес-школа МІМ Надія Омельченко також взяла участь у події. 

Основні тези виступу Надії:

  • Якщо до 2020 року компанії працювали над культурою продуктивності співробітників, то після початку епідемії спосіб роботи змінився. Перш ніж повернутися до питання продуктивності, слід було акумулювати зусилля, щоб подолати вигорання.
  • В "ІТ-Інтегратор" вирішили, що співробітники самі будуть вибирати, де вони працюватимуть і коли починатимуть свій робочий день, які саме дні вони проводитимуть в офісі. Минулого року такий спосіб роботи був ефективний. Але цього року люди вже суттєво втомилися від постійного навчання, особливо онлайн, тому компанія скоротила обсяг онлайн-навчання.
  • Сьогодні український бізнес стикається з такою проблемою, як щеплення. В Україні компанії досі не можуть забезпечити вакцинацію своїм співробітникам. До цього наш бізнес не стикався з такими питаннями, тому це виклик для наших менеджерів. 
  • Жінки потребують більше підтримки від компаній, вони часто говорять, що вони  працюють у дві зміни, маючи на увазі піклування про родину та дітей. Тому питання про те, як утримати співробітниць було дуже актуальним для компанії. Через це в "ІТ-Інтегратор"  запустили програму для підтримки жінок і гнучкі графіки для того, щоб вони могли поєднувати робоче і сімейне життя. 

Панелістами конференції стали світові експерти з охорони здоров’я на макрорівні, управлінці, HR-фахівці та представники МСБ. Виклики, з якими зіштовхнулися люди у всіх сферах суспільного й особистого життя, є системними, а отже системними мають бути й рішення для їх розв'язання. Саме тому поряд із науковцями, викладачами та практиками бізнес-процесів своїми спостереженнями та напрацюваннями ділилися фахівці у сфері психічного здоров'я та ті, хто опікується медичним напрямком, спрямованим на подолання пандемії.

Дякуємо нашим шановним партнерам з МІМ-Київ за можливість поділитися своїм досвідом з міжнародною аудиторією.